Що таке онлайн кредит? Не спробуєте - не дізнаєтесь всього в деталях.

автор Юрій Х


Опубліковано 10 Листопада 2018Йдучи на роботу чи у власних справах, кожен з нас багаторазово (буквально та фігурально на "кожному стовпі") зустрічав об'яви про надання швидких позик на суми, орієнтовно в межах, 15-150 тис. грн.

Що ми знаємо з реального життя про мікрокредитування.

Навіть якщо у нас виникає нагальна потреба в коштах, внутрішнє відчуття підказує, що звертатись за такими об'явами небезпечно. Деяку пересторогу викликають також ломбарди та кредитні спілки, де можливо отримати мікропозику за деяких умов. Звертатись до банківської установи? Всі знають, що необхідна буде довідка з місця роботи про заробітну плату, гарантії поручителів, та деякий час на оформлення кредиту.

До того ж нам не потрібна якась велика сума. Потрібні 1000-3000 грн., щоб "дотягти" до заробітної плати, що недоречно затримується, нагально необхідні кошти для придбання ліків тощо. Останнім часом серед друзів та знайомих стає поширеним спосіб отримання мікропозики через онлайн сервіси, що займаються виключно кредитуванням. Що ж нам відомо про онлайн кредити особисто для нас?

Онлайн кредитування як альтернатива банківським кредитам, кредитним карткам, позикам під заставу.

Онлайн кредит - позика, що надається мікрофінансовою організацією (МФО) з допомогою інтернету в режимі реального часу (онлайн) без необхідності відвідувати офіс організації. На сайтах сервісів кредитних організацій можна оформити позику з отриманням коштів на платіжну карту. МФО створюються у вигляді юридичних осіб ,є небанківськими організаціями, і мають право на кредитування громадян.

Їх діяльність в Україні регламентується законами "Про банки і банківську діяльність", "Про фінансові послуги і державне регулювання ринку фінансових послуг". Контроль за діяльністю МФО здійснюється НБУ. Що стосується онлайн сервісів, то вони працюють згідно з Законом "Про електронну комерцію" та використовують електронні договори, що мають юридичну силу звичайних.

Масове відкриття МФО почалося з 2010р. Ринок мікрокредитування в Україні щорічно подвоюється, а онлайн сервіси є абсолютними лідерами за темпами зростання і обсягами виданих позик.

Не потрібно боятися онлайн кредитування - сприймайте його як інструмент для досягнення своєї мети

Переваг у цього інструменту набагато більше ніж недоліків.

Доступність послуги. Отримати позику може кожен, досягнувши 18-річного віку. Онлайн кредит можна оформити, за наявності інтернету, в будь-який час - цілодобово та у вихідні.

Простота оформлення та економія часу. Достатньо зайти на сайт та з допомогою зручного інтерфейсу заповнити анкету, система опрацює запит і через кільканадцять хвилин - необхідні кошти у вас на картці.

Конфіденційність. На відміну від більшості банків, що надають кредити під певну мету, ви не зобов'язані пояснювати для чого вам потрібні кошти.

Можливість отримати в борг мінімальні суми. Інтернет позика - найкращий варіант для отримання коштів починаючи навіть з 50-ти грн.

Можливість самому підібрати варіанти розміру позики та терміни її погашення. На сайтах онлайн сервісів розміщений кредитний калькулятор з допомогою якого одразу можна побачити нараховані проценти та суму, яку доведеться сплатити.

Зручність погашення позики. Проводиться простим перерахунком коштів з власної карти - на рахунок кредитора, не виключена також оплата через касу банку чи термінал.

Система лояльності для постійних клієнтів. Хороша кредитна історія дозволяє пропонувати постійним клієнтам знижки та пільги.

Що є недоліками існуючої системи онлайн кредитування, з точки зору нас, як потенційних клієнтів?

Високі відсотки за мікрокредитами. Неважко з допомогою звичайного калькулятора пересвідчитись, що в перерахунку на рік відсотки за запропоновані онлайн кредити тримаються в діапазоні 400-800%. Але якщо брати незначні кошти на невеликий термін, то цей недолік нівелюється.

Необхідність надання особистих паспортних даних та ідентифікаційного коду при оформленні договору позики. Існує, можливо й незначна, небезпека потрапляння особистої інформації до недоброзичливих людей.

Ймовірність відмови в наданні позики через невдалу кредитну історію. З цим недоліком доведеться змиритися, адже кредитні організації намагаються убезпечити себе від пройдисвітів.

Як інструмент швидкого отримання невеликих сум грошей в любу пору доби, онлайн кредитування стало для українців досить привабливим і дає можливість оперативно реагувати на фінансові виклики.

Надавайте перевагу онлайн сервісам, що мають гарну репутацію та перевірені часом.

МФОПерша позика від, грн -/- до, грн Ставка на 2 позику% схвалення
Dinero 10000перший кредит під 0%1.30%6.50%
Moneyveo503500перший кредит під 0%1.70%7.50%
Ccloan2003000перший кредит під 0%  
Mycredit10010000перший кредит під 0%1.30%10.60%
Miloan2004000перший кредит під 0%  
Быстрозайм3003000перший кредит під 0%2%3.10%
CreditOn 15000перший кредит під 0%1.90% 
Alex Credit1003000перший кредит під 0%1.70%3.50%
Globalcredit5003000перший кредит під 0%  
Cashinsky8003000перший кредит під 0%1.55%5.60%
Cashme5002000перший кредит під 0%  
Creditplus 4000перший кредит під 0%1.50%10.50%
ForzaCredit 4000перший кредит під 0%1.50%3.30%
Заплатка 3000перший кредит під 0%1.13%3.70%
Компаньйон Финанс 4000перший кредит під 0%1.55%3%

Визначити, яким сервісом скористатися нам допоможуть, сайти-агрегатори, де можна ознайомитись з відгуками про компанії, порівняти умови надання кредитів, процентні ставки.

Показовим може бути рівень лояльності клієнтів до компаній , що надають онлайн кредити. Впевненість у високій репутації компанії, що надає позики, дозволяє зробити нам наступні кроки - зареєструватися та отримати перші короткострокові кредити.


Залишити коментар:
Марко Вовців
Зараз у них всіх є акція - перша позика без відсотків. Так можна кілька разів без відсотків брати якщо змінювати контору щоразу ) Головне - віддавати вчасно. Дякую за статтю!
Пошук
Featured image for rating 2018
Рейтинг МФО 2018

Таблиця найбільш популярних МФО України, що видають кредит онлайн станом на листопад-грудень 2018 року.

До рейтингу!