• check

  Виберіть організацію

 • form

  Заповніть заявку

 • money

  Отримайте гроші

-
500 100 000
+

Сума займу

грн

Онлайн Кредит AlexCredit

Алекс Кредит – українська МФО, яка працює з 2017 року. Організація працює в юридичній сфері, її діяльність контролюється Національним комітетом фінансів. Для вирішення тимчасових грошових проблем не потрібно відвідувати офіс МФО, збирати папери та проходити верифікацію. На сьогоднішній день, alekskredit займає одне з перших місць серед МФО України.

На термін

5 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 58)

Рекомендуємо

На термін

1 - 30 днів

Сума

17000 - 20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 341)

Краща пропозиція

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

5 (оцінок: 236)

Краща пропозиція

На термін

3 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 236)

0% перший кредит

На термін

1 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 122)

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 210)

На термін

3 - 140 днів

Сума

30000 грн

Ставка

1% в день

4.8/5 (оцінок: 325)

На термін

5 - 30 днів

Сума

10000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 56)

На термін

5 - 30 днів

Сума

6000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 129)

На термін

1 - 30 днів

Сума

12000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 28)

На термін

7 - 30 днів

Сума

15000 - 23000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 97)

Кредитний ліміт Від 400 гривень до 10 тисяч гривень
Сума при першому обігу до трьох тисяч гривень
Процентна ставка, % Тим хто бере перший кредит надають гроші під 0,01%, решті - 1,7%
Термін кредитування від 5 до 30 днів
Термін розгляду заявки від 15 хв
Способи отримання На банківську картку або готівкою у представництві
Вік Позичальниками МФО можуть бути люди старше 18 років
Необхідні документи Вимоги мінімальні: email, номер мобільного, український паспорт та код платника податків

В AlexCredit кредит на картку можна отримати на суму від 100 до 10 000 ГРИВНА. Запити обробляються 24/7. Якщо вам потрібні «швидкі гроші», лікування цієї ПОШТИ є найкращим рішенням. Сума надійде на банківський пластик того ж дня. Кошти можна використати на будь-які цілі: на придбання цінних речей, оплату навчання у вищому навчальному закладі, дорогі ліки. Кредитора не буде цікавити, для чого вам потрібні фінанси. Позичальники мають право розпоряджатися коштами за своїм бажанням. Головне – вчасно видати суму на виведення.

Умови та вимоги до позичальників

Як і будь яка компанія яка надає фінансові послуги, вона має певні вимоги. Основні умови, за яких можна взяти мікропозику в Alex Credit:

 1. Сума кредиту: від 100 до 6000 грн (для клієнтів, які звертаються вперше - максимальна сума 3000 грн). Цієї суми цілком достатньо для вирішення дрібних фінансових проблем.
 2. Термін погашення: від 5 до 30 днів.

Отримати мікропозику може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. З документів потрібен лише паспорт та податковий номер, серед іншого, номер українського оператора, картка українського банку (рахунок має бути від 2 грн) та електронна скринька.

Як я можу взяти онлайн кредит Алекс Кредіт?

Якщо вам терміново потрібні гроші, алекс кредіт завжди готовий вам допомогти. Цей процес досить простий і автоматизований. Отримати кредит на картку в alexcredit.ua можна, пройшовши кілька кроків.

Алекс кредит вхід в особистий кабінет 2024

Деякі користувачі вважають що натиснувши "alex credit вхід", їх чекатиме складна процедура реєстрації. Але це зовсім не так, все максимально просто та інтуїтивно зрозуміло. Вам потрібно натиснути "алекс кредит вхід" на офіційний сайт у розділ оформлення кредиту. Клієнт повинен ввести таку інформацію: ПІБ, стать, дату народження, номер телефону, електронну адресу, податковий номер. Далі необхідно ознайомитися і підтвердити, що ви повністю вивчили та прийняли умови кредиту, це робиться натиснувши на кнопку «Продовжити».

Після її натискання система Alex кредит надішле SMS з кодом підтвердження на вказаний вами номер. Вам потрібно ввести код у відповідне поле і натиснути «Відправити».

Крок 2. Адреса проживання та роботи.

Цей крок вимагає заповнення інформації про фактичне місце проживання та роботи. Ви повинні ввести таку інформацію:

 1. Адреса проживання (повна інформація);
 2. Період проживання;
 3. Домашній номер;
 4. Робоче місце (повна інформація).
 5. Після заповнення необхідно на сайті alexcredit ua натиснути «Далі».

Крок 3. Інформація про банківську картку.

На цьому кроці ви введете дані банківської картки.

Після цього потрібно ввести суму депозиту – суму, яка утримується з банківського рахунку (сума в межах 2 грн).

Крок 4. Ідентифікація.

Після заповнення даних останнім кроком є завантаження фотографії на веб-сайт АлексКредіт.

Ваше фото має бути максимально чітким, на ньому потрібно тримати в руці паспорт (у розгорнутому вигляді). На фото мають бути чітко простежені паспортні дані та ваша особа. Після того, як ви завантажили фотографію, потрібно натиснути «Далі».

Крок 5. Завершення

Система Alex Kredit, обробляючи ваші дані, підведе прийнятний результат. Результат може бути таким:

 1. Повне схвалення кредиту;
 2. Затвердження позики з деякими змінами умов (термін або обсяг кредиту можуть змінюватися);
 3. Відмова в кредиті.

Зрештою, на вказану вами електронну пошту прийде лист із договором та графіком погашення боргу. Після погодження з умовами ви отримаєте гроші на картку. Щоб підтвердити, вам потрібно натиснути на посилання в електронному листі. Ви можете зайти в особистий кабінет сервісу і слідкувати за всією необхідною інформацією про кредит.

Що робити у разі відмови?

У разі відмови від кредиту від АлексКредит клієнт повинен перевірити введення. Необхідно перевіряти та виправляти при виявленні помилок у ПІБ, паспортних даних, ІПН тощо. Необхідно повністю розкривати інформацію про доходи та витрати.

Потім необхідно перевірити дійсність банківської картки. Можливо, карта заблокована і термін її використання закінчився. Або не вистачає коштів на процедуру перевірки.

Рішення про надання позики в Кредит Алекс приймається системою автоматично на основі введених даних і алгоритму. Термін та сума кредиту є основними факторами, які впливають на схвалення та відмову. Рекомендується також звернутися до УБКІ, щоб перевірити наявність раніше невідкритих позик.

У разі відхилення ряду заявок рекомендується почекати кілька днів (поки оновиться база даних UBKI). Якщо ситуація не зміниться і ви отримаєте чергову відмову, можна спробувати скористатися послугами інших мікрофінансових організацій, які надають кредити на інших умовах.

Відсоткова ставка

Контракт є формою угоди між позичальником і кредитором, за якою видається кожна позика Алекс Кредит. Процентна ставка: 0,01% від суми позики в день (це стосується нових клієнтів).

Отже, якщо клієнт бере в борг суму 1000 грн, він повинен повернути суму 1003 грн протягом місяця.

Ставка 1,75% на день є стандартною ставкою для наступних мікрокредитів. Процентну ставку можна знизити за допомогою коду купона (економія до 50%).

Варто зазначити, що коди ваучерів мають оригінальний термін дії і діють лише в певний період часу – якщо клієнт не використає їх вчасно, вони не принесуть ніякої користі.

Щодо постійних клієнтів Алекс Кредіт, то для них діють особливі умови кредитування. Також важливо звернути увагу на те, що при реєстрації мікрокредиту онлайн на карті України немає вимушених послуг і прихованих комісій.

Повернення кредиту до AlexCredit

МФО пропонує кілька способів погашення позики:

 1. безпосередньо на сайті компанії за допомогою банківської карти;
 2. за номером кредитного договору, в терміналах приватного банку, Ibox, EasyPay;
 3. переклад за даними організації в Банку України;
 4. за допомогою сервісу Приват24.

Клієнт АлексКредит має можливість повернути позику в будь-який момент. Також для позичальників передбачено дострокове погашення (сума вказується в особистому кабінеті після авторизації), також можна повернути борг частинами. Терміни оплати фіксуються в договорі та в особистому кабінеті замовника.

Пролонгація кредиту в Alex Credit

Можлива ситуація, коли ви не зможете вчасно погасити борг. У разі не виплати кредиту в зазначений термін, менеджер компанії зв'яжеться з клієнтом наступного дня для обговорення проблеми. Якщо кредит не буде погашено до 12:00 того ж дня, відсоткова ставка за день буде збільшена до 3%.

Наслідки іншого непогашеного кредиту такі: МФО алікс кредит буде змушений звернутися до суду, а в процесі примусового виконання боржнику буде відшкодовано суму та витрати на процес. UBI надасть інформацію про кредит, що вплине на кредитну історію клієнта.

Якщо у вас виникли труднощі з оплатою кредиту, обов’язково зверніться до менеджера. У процесі буде знайдений компроміс з цього питання.

У разі труднощів з погашенням клієнту доступна можливість продовжити (пролонгувати кредит). Подовження залишить процентну ставку на тому ж рівні і не вплине на кредитну історію.

Щоб продовжити термін, потрібно зробити наступне:

 1. Зайдіть в особистий кабінет AlexCredit;
 2. Виберіть тривалість продовження;
 3. Погасити борг по відсотках;
 4. Сплатити збір за поновлення;
 5. Підписати угоду до чинного договору.

Перед поновленням переконайтеся, що на вашому банківському рахунку є готівка у певній сумі. Замовник може вибрати тривалість продовження, але протягом 30 днів. У наступних заявах позичальник може вимагати продовження терміну на необмежену суму. Але важливо своєчасно сплачувати тіло боргу, нараховані відсотки та комісійні.

Чому варто брати мікрокредит в Alex Сredit?

Якщо ви соромитесь брати гроші в борг у друзів чи знайомих, компанія алікс кредіт допоможе вам вирішити свої фінансові труднощі. З основних переваг компанії Алекс Кредит можна виділити:

 • Швидкість. Процес підтвердження заявок на отримання кредиту онлайн в Alexcredit повністю автоматизований. Подані користувачами дані миттєво обробляються, і вже за кілька хвилин клієнт бачить гроші на власному рахунку.
 • Зручний і простий онлайн-калькулятор, де ви можете розрахувати всі умови повернення (загальну суму з відсотками) прямо на сайті;
 • МФО працює з картками різних українських банків (тоді як деякі компанії перераховують гроші тільки на приватні банківські картки);
 • відсутність прихованих комісій невелика, всі вони прості та зрозумілі та детально описані на сайті IFO;
 • процес перевірки заявок автоматизований – клієнту не доводиться чекати відповіді «живого» співробітника: все робиться максимально швидко протягом кількох хвилин;
 • подайте заявку та отримайте гроші на картку через сайт кредіт алекс - вам не потрібно йти, не потрібно стояти в чергах, не потрібно знімати готівку;
 • переказ надходить на картку, і клієнт вирішує як витратити гроші (готівкою, безготівковим, чи відправити переказ іншому користувачеві);
 • відсутні перевірки та вимоги до зарплати, стажу, офіційного працевлаштування, кредитної історії;
 • є особистий кабінет Алекс Кредит, де відображається статус кредиту (залишок і термін погашення);
 • вони можуть погасити кредит достроково, як усією сумою, так і частинами (у разі погашення частинами, відсотки нараховуються лише на решту боргу);
 • при необхідності термін може бути продовжений (на термін від 10 до 30 днів) - це дозволяє уникнути штрафів і помилкової кредитної історії;
 • Взяти мікрокредит можна в будь-якому місті.

Окремо варто поговорити про діючу програму лояльності, яка поширюється на постійних клієнтів. Кожен, хто знову звернеться до МФО Alex Credit, отримає додаткові знижки. Розмір знижки збільшується залежно від суми кредиту. Ви можете відстежувати статистику, увійшовши в особистий кабінет.

Програма лояльності від Alex Kredit

Клієнти AlexCredit мають у своєму розпорядженні багаторівневу програму лояльності. Для участі в ньому необхідно взяти позику на 10 днів на суму понад 1500 грн, яку необхідно погасити вчасно та в розмірі.

Система компанії розрахує та присвоїть рейтинг, це залежить від таких даних, як термін та обсяг кредиту. Рейтинг клієнта буде неухильно зростати з подоланням і погашенням кредитів. Клієнт отримає на електронну пошту повідомлення про зарахування бонусних коштів.

Алекс Кредит пропонує 6 рівнів програми лояльності:

 1. Знижка 10%, сумка 3500 грн. - початковий рівень;
 2. Знижка 15% на суму 6000 грн. - бронзовий рівень;
 3. Знижка 20%, сума 7000 грн. - рівень срібла;
 4. Знижка 25%, сумка 8000 грн. - золотий рівень;
 5. Знижка 30% на суму 9000 грн. - рівень платини;
 6. Зніжка 40%, сума 10000 грн. - алмаз рівня.

Постійні клієнти отримують промокоди для отримання ексклюзивних умов позики (періодично). Вони вводяться в конкретне поле під час процесу кредитування. Знижка формується від створення коду купона та рейтингу замовника. Кожному клієнту доступні вигідні умови, якщо його друг скористається запрошенням отримати позику і вчасно і в повному обсязі розплатиться з ним.

Контактна інформація компанії

Для зручності, ми підготували всі варіанти комунікації з компанією aleks kredit в Україні. Відповідь тех. підтримки швидка, отже при виникненні проблем в роботі сайту, зателефонуйте за одним із телефонів гарячої лінії або надішліть електронний лист:

 • +38 099 618 64 64
 • +38 097 618 64 64
 • +38 093 618 64 64
 • [email protected]
 • вул. Якова Самарського, 12А, м. Дніпро, 49044

Відгуки про AlexCredit

На нашому сайті ви можете прочитати відгуки про компанію та залишити свою думку. Ділившись своїми думками, ви покращуєте роботу компанії та дозволяєте користувачам оцінити плюси та мінуси Alex Credit.

 • Віталік відповісти

  Сподобалося що можна швидко завантажити додатки і оперативно отримати гроші в будь-який зручний для себе момент. Буду користуватися. Спасибі!

 • Зручна форма кредитування на невеликі суми. Забрали гроші за відпустку. Повернулися вчасно і зробили правильно, хоч і пообіцяли все швидко, ще треба було чекати, але все одно набагато швидше, ніж у банку. Поки все в порядку, подивимося, що вийде в розрахунку.

 • Сергій відповісти

  Про компанію fktrcrhtlbn дізнався з реклами, а коли це стало потрібно, вирішив спробувати, залишився задоволений. Процес оформлення швидкий і простий, проблем не було. Брав небагато і швидко повернув. Єдиний мінус – високий відсоток.

 • Андрій відповісти

  Всім привіт. На жаль останнім часом, в мене часто настає момент коли потрібно позичити гроші. Але у друзів не зовсім комфортно просити в борг. Тоді мені трапилась реклама алекскредіт, я вирішив спробувати так як ситуація була невідкладна. В загальному, я дуже задоволений даною компанією, так як лишніх відсотків мене не нарахували. Тепер при потребі, буду звертатись у кредит алекс.

FAQ

Як я можу взяти позику в Alexcredit?

Для того, щоб швидко укласти позику в Алекскредит, необхідно вказати бажану суму позики та термін, в який ви зобов’язуєтесь повернути гроші, зареєструватися на сайті (або увійти в особистий кабінет для зареєстрованих користувачів) і дочекатися рішення за заявою. Процес реєстрації займає до 10 хвилин.

Які вимоги до позичальника у Алекс Кредит?
 • Громадянство України;
 • Вік від 18 років і вище;
 • Наявність мобільного телефону;
 • Наявність банківської картки;
 • Наявність документів.
Які документи потрібні, щоб взяти кредит онлайн алекс кредіт?

Щоб отримати позику в Алекскредит, потрібен лише паспорт та податковий номер.

Яку суму і на який період я можу брати онлайн?

Ви можете взяти кредит на суму до 4000 грн на термін до 30 днів по першому кредиту. Для нового кредиту - до 18000 грн на 30 днів.

Яка відсоткова ставка в alekskredit в 2024 році?

Процентна ставка в Alex Кредит за першим кредитом становить 0,01% на добу, за всіма наступними – 1,99% в день.

Як підвищити шанси отримати позику?

Ми підготувала поради, якими можна підвищити ймовірність отримання кредиту до 99%.

Як я можу погасити позику?

Погасити кредит Alex credit можна на сайті самої МФО, у відділенні банку, а також з терміналу.

Де можна прочитати відгуки про Алекскредит?

Loan24.com.ua – незалежна платформа, де позичальники AlexCredit залишають правдиві відгуки. З ними ви можете ознайомитися нижче.