• check

  Виберіть організацію

 • form

  Заповніть заявку

 • money

  Отримайте гроші

-
500 100 000
+

Сума займу

грн

Кредит Онлайн Miloan

Мілоан це онлайн сервіс мікрофінансування, що надає невелику фінансову допомогу від 200 до 4 000 грн на перший кредит на карту в Україні і максимальну суму кредиту до 7 000 грн на другу і наступні заявки на онлайн кредит. Максимальний термін погашення заборгованості по кредиту на карту Miolan становить 30 днів. Грошові кошти, надані мікрофінансової компанією, можна використовувати на будь-які цілі, а процес виплати грошей meloan займає всього 20 хвилин.

На термін

5 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 58)

Рекомендуємо

На термін

1 - 30 днів

Сума

17000 - 20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 341)

Краща пропозиція

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

5 (оцінок: 236)

Краща пропозиція

На термін

3 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 236)

0% перший кредит

На термін

1 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 122)

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 210)

На термін

3 - 140 днів

Сума

30000 грн

Ставка

1% в день

4.8/5 (оцінок: 325)

На термін

5 - 30 днів

Сума

10000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 56)

На термін

5 - 30 днів

Сума

6000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 129)

На термін

1 - 30 днів

Сума

12000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 28)

На термін

7 - 30 днів

Сума

15000 - 23000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 97)

Miloan надає швидкі онлайн кредити для громадян України з 2016 року і входить до п'ятірки найбільших валютно-фінансових установ країни. Компанія не стоїть на місці і постійно розвивається, щоб зробити свої послуги більш зручними і доступними. У 2020 році клієнти Miloan мали можливість оплачувати свої рахунки готівкою в через NovaPay. Багатьом клієнтам дуже сподобалася ця новина, оскільки багатьом вигідно повертати гроші готівкою.

Мелоан онлайн кредит можна отримати ще швидше і простіше. З грудня клієнти компанії можуть підтвердити свої особисті дані через додаток Дія-кредит без фото і смс! Новий спосіб більш практичний, і підходить більшості сучасних клієнтів. Це економить час боржника і збільшує довіру до компанії. Імовірність схвалення заявки на кредит Мілоан спрямовується майже до 99%.

Хто може скористатися кредитом Мілоан

Мікрофінансова компанія Miloan ua має певні умови для видачі мікропозик позичальникам:

 • паспорт та ІПН;
 • мобільний телефон;
 • банківська карта, на рахунку якої є не менше 1 гривні.
 • Вік позичальника 20-65 років
 • Відсутність прострочення по платежах за вже існуючі кредити.

Щоб подати заявку на перший кредит в Милоан і верифіковатся використовуючи додаток "Дія", досить виконати наступні дії:

 • вибрати суму і термін на калькуляторі;
 • вказати ПІБ, номер телефону та ІПН;
 • натиснути кнопку "ідентифікація через додаток Дія";
 • сканувати QR-код за допомогою мобільного телефону і підтвердити відправку даних;
 • заповнити невелику анкету.
 • Позичальник повинен бути зареєстрований в додатку Дія.
Умови кредитування в Мілоан

Кредитный лимит

От 500 гривен до 15 тысяч

Сума на первый кредит

До пятнадцати тысяч гривен

Процентная ставка, %

Новичкам предоставляют онлайн займы под 0,01%, до 2%

Срок кредитования

Кредит онлайн в Украине Miloan даст на срок от 1 до 30 дней

Способы получения кредита онлайн

Круглосуточный кредит на банковскую карту

Возраст

Заемщиками МФО могут быть люди от 18 до 65 лет

Необходимые документы

Требования для получения займа: email, номер мобильного, украинский паспорт и код налогоплательщика

Як взяти мікрокредит в Miloan?

Щоб позичити гроші онлайн від Milioan, позичальникові потрібні: код, паспорт, банківська карта з позитивним балансом і мобільний телефон. Також боржник повинен сфотографуватися зі своїм паспортом. Ви повинні знайти на офіційному сайті вхід і авторизуватися. Весь процес подачі заявки максимально автоматизований і займає мінімум часу:

 1. Необхідно заповнити анкету на сайті Miloan.ua, яка повинна бути справжньою, оскільки її перевірять на підставі даних Українського бюро кредитних історій. Недостатнє заповнення форми заявки може призвести до негативного рішення про позику, що може призвести до погіршення вашої кредитної історії.
 2. Система Міолан перевіряє форму заявки боржника, а потім пропонує йому ввести дані кредитної картки, на яку будуть перераховані грошові кошти. Приймаються тільки картки на ім'я боржника. Також необхідно верифікувати карту, для чого на рахунку має бути не менше 1 грн.
 3. Для підтвердження мікрокредитування буде проведений дзвінок від менеджера.
 4. Система видасть відповідь по схваленню онлайн кредиту від Millioan протягом 2-3 хвилин. У разі необхідності запит буде направлений експертам для подальшого розгляду. Інформацію про боржника можуть перевірити по телефону у контактних осіб або родичів, зазначених в анкеті. Про рішення про схвалення кредиту позичальник буде повідомлений за допомогою СМС.
 5. У разі позитивного рішення, кошти будуть негайно зараховані на кредитну картку.

Промокод Мілоан

Для всіх клієнтів Milian, компанія підготувала подарунки у вигляді безлічі промокодів на реальні гроші. Кожен користувач отримає промокод miloan вигідні умови та оформлення онлайн позики на карту в Україні.

Що робити в разі відмови в кредиті

У разі відмови в Мілуан, ми радимо не хвилюватися а подумати в чому могла виникнути заковика. Ось кілька пунктів для перевірки:

 • Переконайтеся, що вся персональна інформація заповнена вірно, а на вашій банківській картці більше 1 грн.
 • Перевірте, чи є ще один непогашений кредит. Велика кількість непогашених кредитів часто є приводом для негативного рішення з видачі онлайн кредиту.
 • Позичальник має 30 днів, щоб подати іншу заявку на кредит miloan ua вхід.

Як погасити кредит на карту Милоан?

Ви можете внести кошти для погашення боргу:

 • в особистому кабінеті Мілоана або через спеціальну форму на веб сайті;
 • через Приват24;
 • через термінали самообслуговування iBox, ПриватБанк або EasyPay;
 • Через магазин "Нова Пошта".

Пролонгація кредиту дозволена-продовження терміну кредиту означає сплату нарахованих відсотків і від 3 до 10% від основної суми боргу (в залежності від терміну). Для погашення кредиту Вам може знадобиться miloan вхід в особистий казінет. Ви можете продовжити виплату позики, це дозволить заощадити гроші, оскільки відсотки нараховуються тільки за фактичний період кредиту. Ви можете оплатити всю або частину суми вперед в останньому випадку переплати відносять до фактичного залишку боргу.

Що буде в результаті непогашення позики

Meloan не стягує автоматично борг по кредитній картці. Позичальник сам вирішує, коли саме і скільки платити за кредитним договором. Клієнт здійснює всі перекази по банківській картці тільки вищевказаними способами.

Компанія завжди обслуговує своїх боржників і намагається з'ясувати причину не погашення заборгованості. Меолан може запропонувати позичальникові послугу продовження, щоб вийти з ситуації. Якщо боржник не повертає борг і не відповідає протягом тривалого часу, проблемний кредит буде переданий органу з врегулювання заборгованості (кредиторам).

Оформлення відстрочки виплати кредиту (пролонгації)

У МФО Miloan можна оформити пролонгацію кредиту терміном на 3, 7 і 15 днів. Все що потрібно буде зробити позичальникові це оплатити лише певну фіксовану суму за період, на який продовжені зобов'язання, а закрити весь Мілоан кредит онлайн можна буде після закінчення цього періоду часу.

Реєстрація в Miloan

Покрокова інструкція як зареєструватися в Міллоан і отримати позику онлайн.

 1. Відкрийте домашню сторінку сайту. За допомогою онлайн калькулятора введіть бажану суму кредиту і термін, на який ви хочете отримати гроші онлайн. Натисніть кнопку "Отримати гроші".
 2. Введіть повне ім'я, номер платника ПДВ та поточну контактну інформацію, тобто номер телефону та адресу електронної пошти. Підтвердьте згоду з умовами обслуговування.
 3. Заповніть детальну анкету, вказавши паспортні дані, адресу та інформацію про роботу і доходи.
 4. Сфотографуйте і завантажте на milloan фотографію заповнених сторінок паспорта, а також фотографію з цим документом в руках (в деяких випадках система дозволяє пропустити цей крок).
 5. Введіть дані картки, яку ви хочете отримати, і дотримуйтесь інструкцій для підтвердження.

На веб-сайті перейдіть до Особистого кабінету Мілон, використовуючи свій номер телефону як ім'я для входу. Пароль це одноразовий SMS-код, який компанія відправляє кожен раз, коли ви входите в систему.

Служба підтримки

Ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію і розповісти про свою проблему з оформленням кредиту. Є кілька актуальних контактів для отримання підтримки Мілоан.

Відгуки

 • Надійна компанія з вигідними кредитними умовами в Україні. Якщо вам терміново потрібні гроші до зарплати, раджу скористатися послугами МФО Міліоан. Багато моїх друзів просили мене дати їм контакти Мілоан, для уточнення деяких деталей.

 • Анастасія відповісти

  Багато разів оформляла онлайн кредит на карту в Україні через Miolan. Після кожного закриття кредиту, компанія надсилає промокод.

FAQ

Чи вигідно брати кредит в Мілоан?

Оформити онлайн кредит на Милаон можна за стандартними для України Умовами. Відсотки по кредиту складають до 2% в день. Але умови кредитування можуть бути поліпшені. Для цього потрібно регулярно оформляти нові позики, закривати їх своєчасно і постійно користуватись послугами даної компанії. Тоді процентна ставка поступово знижуватиметься. Для нових клієнтів процентна ставка становить всього 0,01%.

З яких причин можна отримати відмову в оформленні онлайн позики Miloan?

У 95% випадків позичальники отримують відмову в наданні кредиту Мілован через неуважне заповнення кредитної заявки або через неправильно заповненого профілю приреєстрації в компанії. В особистих даних не повинно бути помилок. Будь-яка помилка розцінюється Службою безпеки МФО, як умисна махінація. Також вся надана особиста інформація повинна відповідати дійсності вона ретельно перевіряється через автоматизовані системи.

Як змінити інформацію в особистому кабінеті Miloan?

Клієнт може змінити персональну інформацію про себе в особистому кабінеті МФО Мілоан. Це право гарантовано йому чинним законодавством України 2021. Для цього потрібно перейти у вкладку Мій профіль і вибрати редагувати. Ви також можете звернутися за допомогою в службу підтримки МФО або гарячу лінію, яка доступнп 24/7.