• check

  Виберіть організацію

 • form

  Заповніть заявку

 • money

  Отримайте гроші

-
500 100 000
+

Сума займу

грн

Онлайн Кредит Містер Кеш

MisterCash надає фінансову допомогу жителям України за допомогою швидких позик. Майже в 90% випадків онлайн кредит буде схвалений і відправлений на карту кожному, хто його потребує. МФО має всі необхідні ліцензії та дозволи, для роботи в Україні. МФО не вимагає поручителів, застави, підтвердження доходу, а значить, навіть безробітний може взяти кредит Містеркеш Україна.

Сповіщення про погодження кредиту у вкладці mister cash особистий кабінет, вже звична ситуація для клієнтів. Це дуже зручний спосіб інформування, що дуже довподоби молодим користувачам, адже вони в першу чергу оцінюють зручність. В Україні на сьогодні є безліч компаній, які пропонують безвідмовні кредити онлайн. Але потрібно ретельно обирати МФО, так як є вірогідність натрапити на шахраїв.

На термін

5 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 58)

Рекомендуємо

На термін

1 - 30 днів

Сума

17000 - 20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 341)

Краща пропозиція

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

5 (оцінок: 236)

Краща пропозиція

На термін

3 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 236)

0% перший кредит

На термін

1 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 122)

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 210)

На термін

3 - 140 днів

Сума

30000 грн

Ставка

1% в день

4.8/5 (оцінок: 325)

На термін

5 - 30 днів

Сума

10000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 56)

На термін

5 - 30 днів

Сума

6000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 129)

На термін

1 - 30 днів

Сума

12000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 28)

На термін

7 - 30 днів

Сума

15000 - 23000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 97)

Хто може отримати онлайн кредит MisterCash

У кожній кредитній організації України свої вимоги до потенційних позичальників. Практично кожен дорослий українець може отримати кредит онлайн в Mister Cash. Вони повинні бути резидентами країни. Кредитна історія клієнта не завжди береться до уваги, головне щоб він не був боржником. Якщо ви досягли повноліття, та маєте потребу в грошах, один з варіантів це взяти кредит містер кеш, під вигідні відсотки.

Умови кредиту Mistercash

Кредитний ліміт

Від 100 гривень до 20 тисяч

Сума на перший кредит

До п'ятнадцяти тисяч гривень

Процентна ставка, %

Початківцям надають онлайн позики під 0,01%, іншим 1,65%

Термін кредитування

Кредит онлайн в Україні Містер кеш дасть на строк від 1 до 30 днів

Способи отримання кредиту онлайн

Цілодобовий кредит на банківську картку

Вік

Позичальниками МФО можуть бути люди старше 18 років

Необхідні документи

Вимоги для отримання позики: email, номер мобільного, український паспорт та код платника податків

Після початку війни, в Україні різко погіршалось фінінсове становище певної кількості людей. В теперішні складні часи, велика кількість людей потребує фінансової допомоги. Ми сміливо можемо сказати що, кредит mistercash може допомогти вам заплатити за оренду квартири чи будинку, також оплатити комунальні послуги. В таких випадках містеркеш не бере високі відсотки з клієнтів.

Щоб отримати онлайн позику, вам потрібно тільки пред'явити паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Компанія не вимагає додаткових сертифікатів, що підтверджують стабільне джерело доходу. Ніякої застави або поручителів не потрібно. У Вас є шанс отримати знижки та промокоди Mr Cash.

Перший онлайн кредит МістерКеш

Ви повинні зареєструватися на Mister Cash com, щоб отримати свою першу позику. Умови кредиту для першого позичальника:

 • Ліміти - від 500 грн до 4000 грн;
 • Умови-5-30 днів;
 • Процентна ставка - 0,01% в день.
 • Подача заявки та реєстрація займає 10-15 хвилин.

Повторний кредит

Дуже часто клієнти які вже брали кредит mistercash, звертаються до компанії повторно. Так як їм подобається якість обслуговування та вигідні відсотки, при потребі можна відтермінувати оплату. Взяти ще одну позику можна, авторизувавшись в Особистому кабінеті МістерКеш. Умови повторного мікрокредитування:

 • Ліміти від 500 грн. до 15 тис.грн. (за умови своєчасної виплати першої позики);
 • Терміни 5-30 діб;
 • Процентна ставка 1,65% В день.

Якщо у вас виникнуть питання пов'язані з Mistercach (не працює вхід в ЛК, забули пароль, хочете видалити профіль або змінити адресу, номер телефону в контактах), звертайтеся на гарячу лінію. Номер телефону служби підтримки 0 800 750 584 (дзвінки за номером телефону гарячої лінії безкоштовні по всій Україні). Допомога доступна 24/7.

Містер кеш вхід в особистий кабінет

Кожен позичальник повинен мати особистий кабінет на Mistercash. Клієнт повинен пройти просту реєстрацію і верифікацію акаунта. Потім ви потрапляєте в Особистий кабінет клієнта. Найскладніше вже позаду, далі буде просто. Mister cash особистий кабінет дозволяє виконувати такі дії на офіційному сайті:

 • оформити новий кредит за спрощеною схемою MrCash;
 • відстежувати стан і відсотки поточної позики;
 • оформляти послугу пролонгації;
 • вносити зміни в персональні дані.

Для входу в Особистий кабінет My Mister Cash потрібно використовувати адресу електронної пошти та пароль, заданий при реєстрації.

Mister cash особистий кабінет

Кожен бажаючий отримати кредит від компанії, потребує оформити містер кеш особистий кабінет. Офіційний сайт має простий та зрозумілий дизайн. В вас не виникне проблем по роботі з функціоналом сайту. Якщо виникнуть питання, відразу пишіть в тех. підтримку.

Переваги

Кредитна компанія Mister Cash має ряд переваг на ринку України:

 • Гроші на карту в Україні можна брати в борг день і ніч. На відміну від інших кредитних організацій, Містер Кеш кредит не тільки пропонує можливість подати заявку онлайн на своєму офіційному сайті з тих-підтримкою 24/7. Він також готовий переказати кошти відразу після схвалення заявки. У Вас буде можливість отримати кредит кеш промокод;
 • Максимальна сума онлайн кредиту - 15 тисяч. (цей ліміт доступний тільки для постійних клієнтів);
 • Перша позика завжди безвідсоткова. Мікрокредитування до 4 тис. Грн з паспортом і номером ПДВ - це не афера, а реальна пропозиція мікрофінансової організації. Вам не потрібно подавати додаткові документи або шукати поручителів, щоб не платити відсотки по кредиту. Основною умовою участі в заході є своєчасне погашення (навіть невелика затримка призведе до перерахунку суми кредиту за базовою ставкою 1,65% В день);
 • Відносно низька базова процентна ставка. Друга позика, як і інші мікропозики, матиме процентну ставку 1,65% В день.

Оцінка заявок на фінансову підтримку в Mister Casn виконується роботом. Таким чином, ви отримаєте відповідь протягом декількох хвилин після відправки електронної заяви.

Контакти та служба підтримки mister cash

Якщо у вас виникли питання або проблеми з роботою сайта mrcash, вам завжди доступна гаряча лінія. Де вам з задоволенням допоможуть вирішити проблеми.

 • Сайт: mistercash.ua
 • Телефон:
  • 0 800 750 584
  • +38 073 940-99-01
 • Адреси: Україна 03066, м. Київ,
 • вул. Михайла Максимовича, буд. 8
 • Час роботи: Цілодобово

Містер кеш відгуки

Відгуки про кредитну компанію мmister cash позитивні. Клієнтів приваблюють оптимальні умови Містер кеш кредит і вигідні умови для нових позичальників. Дуже важлива перевага на думку покупців - це вимоги до лояльності. Ви можете розраховувати схвалення онлайн кредиту в 90% випадків. Кредитування Містер кеш в Україні на високому рівні. Істотних недоліків користувачі не зазнали. Мінімальна кількість скарг.

FAQ

Чи вигідно брати кредит в MisterCash?

Оформити онлайн кредит на Містер Кеш можна за стандартними для України Умовами. Відсотки по кредиту складають 1,65% В день. Але умови кредитування можуть бути поліпшені. Для цього потрібно регулярно оформляти нові позики, закривати їх своєчасно і постійно користуватись послугами даної компанії. Тоді процентна ставка поступово знижуватиметься. Для нових клієнтів процентна ставка становить всього 0,01%.

З яких причин можна отримати відмову в оформленні онлайн позики?

У 90% випадків позичальники отримують відмову в наданні кредиту Mister Cash через неуважне заповнення кредитної заявки або через неправильно заповненого профілю приреєстрації в компанії. В особистих даних не повинно бути помилок. Будь-яка помилка розцінюється Службою безпеки МФО, як умисна махінація. Також вся надана особиста інформація повинна відповідати дійсності вона ретельно перевіряється через автоматизовані системи.

Як змінити інформацію в особистому кабінеті?

Клієнт може змінити персональну інформацію про себе в особистому кабінеті МФО МістерКеш. Це право гарантовано йому чинним законодавством України 2021. Для цього потрібно перейти у вкладку Мій профіль і вибрати редагувати. Ви також можете звернутися за допомогою в службу підтримки МФО, яка доступна 24/7.