• check

  Виберіть організацію

 • form

  Заповніть заявку

 • money

  Отримайте гроші

-
500 100 000
+

Сума займу

грн

Онлайн Кредит Манівео

MoneyVeo це сервіс, який допомагає жителям України в потрібний момент і дає можливість оформити кредит онлайн в Україні. Завдання компанії надати швидку фінансову допомогу онлайн, уникати черг і відвідувань відділень, а також вимагати тільки паспорт і номер ПДВ. Манівео приймає заявки на кредити 24 години на день і не обмежується звичайним графіком. Ця організація одна з перших надає швидкі кредити українцям і надає їх на вигідних і прийнятних умовах.

На термін

5 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 58)

Рекомендуємо

На термін

1 - 30 днів

Сума

17000 - 20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 341)

Краща пропозиція

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

5 (оцінок: 236)

Краща пропозиція

На термін

3 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 236)

0% перший кредит

На термін

1 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 122)

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 210)

На термін

3 - 140 днів

Сума

30000 грн

Ставка

1% в день

4.8/5 (оцінок: 325)

На термін

5 - 30 днів

Сума

10000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 56)

На термін

5 - 30 днів

Сума

6000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 129)

На термін

1 - 30 днів

Сума

12000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 28)

На термін

7 - 30 днів

Сума

15000 - 23000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 97)

Miloan надає швидкі онлайн кредити для громадян України з 2016 року і входить до п'ятірки найбільших нівео один з найвідоміших центрів мікрокредитування в країні, що займається кредитуванням більше 6 років і займає лідируючі позиції на ринку позик. Символом МФО є милий єнот Менні, якого впізнають навіть ті, хто ще не подав заявку на мікропозику. Засновники компанії надихнулися зарубіжним досвідом своїх колег, які вже багато років надають кредити онлайн. Компанія була заснована в 2013 році і ніколи не розчарує своїх користувачів якістю своїх послуг.

Сума першого кредиту становить до 17 000 грн і до 20 000 грн для повторних позик онлайн. Швидка фінансова допомога Манівео доступна до 30 тис.грн. Оформити кредит moneyveo можна з 18 років.

Умови оформлення кредиту на Moneyveo

Слід знати, при спробі отримати позику не на карту тієї людини, чиї документи подавалися при заявці, сервіс, з метою безпеки, може відхилити заявку. Але це відбувається не завжди, а лише в нечастих випадках. Тобто отримати гроші в Manyveo на карту чоловіка, дружини, брата, друга на практиці цілком можливо.

 • мікрокредит можна взяти на суму від 100 до 17 000 гривень для першого разу;
 • рішення по позиці можна дізнатися протягом декількох хвилин, а весь процес кредитування не займе більше 8 хвилин;
 • термін використання позикових коштів варіюється від 1 до 30 днів;
 • позичальником Манивео може стати будь-який громадянин України 18-90 років;
 • постійні сумлінні позичальники мають право оформити позику на суму до 20 000 гривень з 50%-ою знижкою;
 • Можливість скористатися пролонгацією;

Процентні ставки за користування

Новачки можуть отримати безвідсотковий кредит під 0,01%, що досить вигідно. Для постійних позичальників розмір відсотка може нараховуватися від 1 до 3% в день, все залежить від розміру мікропозик. Детальну інформацію можна подивитися в Money Veoособистому кабінеті в Україні. Щоб самостійно розрахувати місячну процентну ставку, необхідно щоденну ставку помножити на кількість днів у місяці. Якщо оформлений мікрокредит під 1,7% на місяць, в результаті вийде 51% в місяць або 620,5% в рік. Для зручності рекомендується використовувати спеціальний калькулятор на сайті.

Умови кредитування в Манівео

Ліміт кредитування

от 100 до 30 000 грн

Відсоткова ставка за добу

від 0,01%

Імовірність схвалення заявки

99%

Строк кредиту

1-30 календарних днів

Виведення коштів

в онлайн-режимі на банківську картку

Вік позичальника

від 18 до 90 років

Пролонгація

можлива, але не більше 30 днів

Що потрібно для оформлення

паспорт, ИНН, телефон, карта

Порядок отримання кредиту в Manyveo

Щоб взяти позику в moneyveo.ua, спочатку ознайомтеся з основними принципами:

 1. якщо ви хочете отримати гроші (взяти кредит), Вам слід спочатку визначитися з сумою і терміном (якщо подати заявку повторно, ви можете подати заявку через Особистий кабінет);
 2. Також слід подати заявку на мікропозику онлайн (реєстрація проста);
 3. Дочекатися рішення по заявці (розробка заяви займає 15 хвилин);
 4. Підтвердження права власності на карту (сервіс блокує суму до 1 гривні на кілька годин і клієнту необхідно відправити SMS із зазначенням суми за копійку);
 5. Отримання грошей на рахунок.

Реєстрація в Манівео

Перший етап на сайті Moneveo реєстрація. Процедура створення особистого кабінету проста клієнту достатньо заповнити запропоновану форму, залишивши контактну інформацію.

Після входу в Manyweo доступна онлайн форма для розрахунку суми, яку потрібно сплатити до кінця терміну дії контракту. Після розрахунку користувачеві потрібно натиснути кнопку Подати заявку на кредит.

Етап заповнення заявки:

 • Клієнт залишає персональні дані;
 • соціальна інформація;
 • адрес;
 • відомості про роботу;
 • реквізити картки, на яку буде зарахована сума мікросуди;
 • підтвердження даних, що вводяться.

Заявка Монейвео оцінюється працівниками компанії протягом 8-10 хвилин. При підтвердженні на електронну пошту клієнта надсилається зразок договору. Його можна підписати в електронному вигляді за допомогою унікального SMS-коду. Після цього позичальник отримає на карту всю суму кредиту. Швидкість зарахування платежу залежить тільки від банку-емітента.

Способи погашення кредиту

У money eo є такі варіанти повернення кредиту:

 • paycell від lifecell;
 • У відділеннях Нова Пошта
 • У відділеннях банків;
 • Інтернет-банкінг;
 • Оплата карткою без авторизації на сайті;
 • Оплата за номером телефону;
 • Сервіси онлайн-платежів;
 • СМАРТ-гроші від Київстар;
 • Через Особистий кабінет;
 • Через термінали самообслуговування.

Заява на кредит через BankID в Манівео

У Moneyveo ви також можете отримати кредит онлайн через банк, що займає набагато менше часу, ніж традиційна авторизація. Компанія подбала про зручний процес, тому кредит в банку це швидше і зручніше для тих, кому терміново потрібні гроші.

Верифікація банківської карти

Щоб МФО могла підтвердити, що у вас є карта, пройдіть простий процес авторизації в системі. Для цього дозвольте службі заблокувати невелику суму грошей з Вашого рахунку, яка буде повернута після вашої перевірки. Для успішного завершення процесу у вас повинен бути позитивний баланс. Якщо боржник вказав іншу карту або пластикову карту, платіжна система якої не підтримується сервісом, система відхилить заявку.

Як оформити пролонгацію кредиту в Moneyveo?

Якщо ви з яких-небудь обставин не можете погасити кредит в Moniveo, варто зробити пролонгацію позики одним з наступних способів:

 1. Через службу підтримки за номером 0-800-21-9393 на термін до 3 днів.
 2. Онлайн в особистому кабінеті Монивео просто вкажіть бажаний термін пролонгації (до 30 днів) і сплатіть поточні відсотки за використання кредиту монівео.
 3. За допомогою терміналів самообслуговування мереж 24nonstop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК Система, квітка та ін.потрібно заплатити поточну суму заборгованості за відсотками moniveo, і пролонгація кредиту буде здійснена автоматично (до 30 днів).

Пролонгація позики Моневео дозволить уникнути пені, проте процентні витрати за новий період потрібно буде виплатити. Врахуйте, що навіть 1 день прострочення негативно позначиться на вашому кредитному рейтингу, а відповідно можливості отримати позику в майбутньому і умов кредитування. Тому, зверніться за пролонгацією заздалегідь, як тільки відчуєте, що не зможете зробити платіж в строк.

Ліцензія та документи компанії

У Мані Вео є свідоцтво OOO МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА №16102832 ІК №105 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013 р., що підтверджує законності роботи компанії в Україні. Також є безліч нагород, що свідчать про надійність і народної любові. Перший сервіс онлайн-кредитів в Україні, в якому можна швидко отримати гроші на карту будь-якого українського банку.

Як Moneyveo відноситься до позичальників?

Якщо позичальник mineyveo вчасно оформляє пролонгацію, це не зруйнує його кредитну історію. При простроченні платежів Moneyveo надає своїм клієнтам триденну відстрочку. Тому протягом цього періоду відсотки не нараховуються. На четвертий день кредит нараховується за іншою ставкою: щоденна ставка становить 3%.

Moneyvao кредит онлайн пропонує позики під ставку 1,9% в день. Як і Манівео, можна отримати кредит до 15 000 гривень. Якщо клієнт Dengi All не має повної суми на момент погашення, він може скористатися послугою продовження позики, яка автоматично підключається до сайту компанії. Необхідно тільки сплатити відсотки, нараховані за період використання грошей на активацію. За прострочення платежів в компанії manyweo на всі гроші накладається штраф у розмірі 1% від суми позики.

Переваги Манивео

Відвідувачі Моней Вео можуть заробляти гроші на унікальних умовах. Веб-сайт компанії відкритий 24 години на добу і доступний при необхідності фінансової підтримки. Надійність бренду мікрокредитної компанії maneveo викликає захоплення серед користувачів. Одна з кращих медійний рекламних компаній запустило саме мінівео на українських просторах.

 • Швидкість і лояльність;
 • Momeyveo вимагає мінімум документів для кредитування, треба лише ІПН, банківська картка і паспорт;
 • Організація кредитує навіть вночі, і тому можна отримати кредит онлайн цілодобово;
 • Рішення приймає система, а значить, менеджери вплинути не можуть;
 • Є пільговий період для отримання 3-ох додаткових днів для оплати позики;
 • Заявка розглядається і подається безкоштовно. Комісій і додаткових платежів в компанії немає;
 • В організації регулярно проходять акції, і є промокоди;
 • За передчасне повернення коштів штраф не нараховується;
 • Немає потреби в підтвердженні доходу і заставу.

Недоліки MoneyVeo

 • Завищений відсоток у разі прострочення;

Програма лояльності

Для постійних клієнтів манівео юа створив програму лояльності, що дозволяє позичальникам економити на відсотках. Ви можете отримати бонуси, якщо:

 • позичальник вчасно погасив свої попередні кредити,
 • позичальник взяв більше одного кредиту (залежно від кількості позик),
 • позичальник має відкритий кредит.

Ця програма лояльності дозволить вам заощадити до 50% відсотків. Цю знижку можна отримати, якщо клієнт бере кредит до 15 000 грн на термін до 30 днів. Також компанія постійно розтягує приємні подарунки своїм передплатникам в соціальних мережах.

Що таке промокод на Moneyveo?

Промокод від Moneyveo це спеціальний рекламний пароль, ввівши який в онлайн анкеті на отримання позики, Ви отримуєте бонуси і знижки від компанії, включаючи:

 • промокод на Манівео зі знижкою в розмірі 50 і навіть 70% на витрати по позиці
 • перший кредит під 0,01%
 • списання частини заборгованості компанією

За допомогою Промокодів Moneyveo ua залучає нових клієнтів, а також стимулює діючих оформляти нові позики в компанії.

Де взяти промокод Манівео?

Щоб знайти діючі промокоди для maniceo відстежуйте новини та акції на сайті компанії. Зазвичай рекламні акції приурочені до різних свят.

Промокод також можуть надіслати на електронну пошту позичальника. Багато користувачів отримують промокод в фейсбук безкоштовно. Багато коли шукають промокод мантвео, допускають помилки в написанні, саме через це не знаходять що шукають. Його можна отримати і за активність на соціальних сторінках компанії, наприклад, в Фейсбук, для цього:

 1. Підпишіться на сторінку МФО
 2. Залиште свій відгук під одним з постів
 3. Зробіть скріншот коментаря
 4. Надішліть фото на електронну пошту [email protected]

Money veo промокоди дозволяють отримати кредит від мікрофінансової компанії на дуже вигідних, бонусних умовах. Де знайти діючі промокоди manyweo на знижку Loan24.com.ua.

Завантажити мобільний додаток

Money weo запустила мобільний додаток. Компанія Манівео випустила в загальний доступ власний мобільний додаток для пристроїв з операційними системами IOS і оновила додаток для Android. Про це йдеться в повідомленні компанії. Додаток підкорило користувачів своєю простотою і відмінним функціоналом.

Плюси використання мобільного додатка

З появою програми IOS і оновленням версії для Android сервіс Manyveo став більш мобільним.

 1. Більше не потрібно завантажувати браузер, щоб знайти сайт.
 2. Додаток на смартфоні працює швидше, ніж веб-версія.
 3. У додатку зручніше знаходити потрібну інформацію.
 4. Оформлення кредиту тепер відбувається в кілька кліків.

Відгуки боржників і постійних клієнтів

На фінансових ресурсах в Інтернеті можна знайти спірну інформацію про те, як працює Moneyveo. Позичальники, які погасили вчасно і не мають затримок, в цілому задоволені співпрацею.

Негативні відгуки клієнтів про МФО найчастіше стосуються невиконання умов договору. Їх залишають користувачі, легковажно виконували свої зобов'язання і зазнали великих затримок платежів.

Це ще раз доводить, що ви повинні прийняти зважене і відповідальне рішення брати кредит Maniveo чи ні, уважно ознайомитися з умовами договору і тільки потім підписувати його. В іншому випадку можуть виникнути неприємні ситуації.

Відгуки

 • Богдан відповісти

  Як мені здалося, дуже надійна компанія яка пропонує вигідні умови кредитування в Україні. Якщо вам терміново потрібні гроші до зарплати, раджу скористатись послугами МФО Moneyveo. Багато моїх друзів просили мене дати їм контакти, для уточнення деяких деталей.

 • Неодноразово оформляла vfybdtj онлайн кредит на карту в Україні без відмов. Після кожного погашення заборгованості, Компанія надсилає промокод на ще більш вигідні процентні ставки.

 • Особисто мені сподобалася дана компанія. У мене вийшло швидко і без відмов оформити кредит Moneyveo. Дуже допомогли, так як я потребувала послуги гроші до зарплати в Україні.

FAQ

Як змінити дані в Манівео?

Щоб змінити особисту інформацію в зайдіть в свій особистий кабінет Манівео. Для цього натисніть на кнопку Увійти, що в правому верхньому куті і введіть свій логін і пароль. У вікні, що відкриється, в лівому меню виберіть розділ, дані якого бажаєте поміняти. Внесіть нову актуальну інформацію, і підтвердіть зміни.

Як видалити аккаунт в Moneyveo?

Зробити видалення даних з бази Манівео.юа може знадобитися Вам, наприклад, якщо бажаєте припинити рекламну розсилку з пропозицією оформити позику в компанії. Однак врахуйте, що якщо не погасили заборгованістю повністю перед організацією видалити свій аккаунт не можна.

Як видалити профіль в Moneyveo?
 1. Перейдіть на офіційний сайт компанії monyweo
 2. Зайдіть в Особистий кабінет
 3. Відкрийте вкладку Персональна інформація
 4. Клацніть на кнопці заблокувати в нижньому кутку екрану
 5. Підтвердіть блокування за допомогою пароля, який прийде в SMS
 6. Якщо ви передумали, і вирішили відновити аккаунт досить знову увійти в Особистий кабінет.