• check

  Виберіть організацію

 • form

  Заповніть заявку

 • money

  Отримайте гроші

-
500 100 000
+

Сума займу

грн

Selfie Credit

Selfie Credit - організація, яка пропонує користувачам взяти кредит на вигідних умовах. Сама організація заявляє, що пропонує найвигідніші умови кредитування. Так як перший кредит пропонується взяти під процентну ставку 0,01% (якщо сума кредиту до 15 тисяч гривень), також використовуються найвищі стандарти якості та безпеки, так як робота здійснюється згідно з ліцензією Нацкомфінпослуг. Також робота сервісу цілодобова, скористатися послугою ви зможете в будь-який момент, а в разі виникнення складнощів вам зможуть допомогти фахівці, які працюють також 24/7.

Відповіді з боку фахівця довго чекати не треба, вам відразу ж оперативно допоможуть. При цьому сама компанія заявляє, що кредитує всіх громадян України у віці від 18 до 65 років незалежно від їхнього соціального статусу, заробітку та інших критеріїв, які важливі банкам.

Однак з приводу цієї кредитної організації ведуться суперечки, хтось заявляє, що робота повністю чесна, немає підводних каменів, інші ж заявляють про різні неприємні ситуації, з якими стикалися люди. Нижче розберемося, як увійти в особистий кабінет і які послуги пропонує Selfie Credit. В Україні величезна кількість компаній, які пропонують безвідмовні кредити онлайн в 2024 році.

На термін

5 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 58)

Рекомендуємо

На термін

1 - 30 днів

Сума

17000 - 20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 341)

Краща пропозиція

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

5 (оцінок: 236)

Краща пропозиція

На термін

3 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 236)

0% перший кредит

На термін

1 - 30 днів

Сума

20000 грн

Ставка

0.01% в день

4.9/5 (оцінок: 122)

На термін

1 - 30 днів

Сума

15000 - 25000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 210)

На термін

3 - 140 днів

Сума

30000 грн

Ставка

1% в день

4.8/5 (оцінок: 325)

На термін

5 - 30 днів

Сума

10000 грн

Ставка

0.01% в день

4.8/5 (оцінок: 56)

На термін

5 - 30 днів

Сума

6000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 129)

На термін

1 - 30 днів

Сума

12000 - 18000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 28)

На термін

7 - 30 днів

Сума

15000 - 23000 грн

Ставка

0.01% в день

4.7/5 (оцінок: 97)

Selfie credit вхід в особистий кабінет

Якщо у вас уже зареєстрований акаунт, то достатньо увійти в особистий кабінет. Для входу перейдіть на сайт банку, клікніть "Увійти", вкажіть номер телефону, за яким було зареєстровано акаунт, а далі вкажіть пароль для входу. Якщо ж акаунт не був раніше створений, то потрібно буде його зареєструвати. Про те, як це зробити, прочитайте нижче. Якщо вам не вдається увійти в уже наявний акаунт, то не варто відразу реєструвати новий. Спробуйте увійти у свій акаунт, натиснувши кнопку "Забув пароль. В результаті вам вдасться легко і просто відновити пароль, який був загублений.

Реєстрація в SelfieCredit

Реєстрація відкриває велику кількість нових можливостей для користувача, так кожному новому користувачеві буде доступна мікропозика. Для створення нового облікового запису перейдіть на сайт, клікніть "Реєстрація" і дотримуйтесь подальших етапів:

 1. Попередньо на сайті варто ознайомитися з усіма умовами, які пропонує фінансова організація. Прочитайте уважно всі пункти і якщо ви зрозуміли, що вам підходять послуги кредитування, то переходьте до реєстрації.
 2. Зареєструйте акаунт, вказавши номер телефону, і підтвердивши його шляхом введення коду, який прийде в СМС.
 3. Заповніть заявку і зробіть селфі. Цей сервіс унікальний тим, що людині достатньо сфотографуватися, а платформа сама знайде всю необхідну інформацію. Сервіс автоматично перевірить кредитну історію, дізнається основні дані, а ви в результаті заощадите чимало часу на заповненні анкети.
 4. Далі потрібно прив'язати картку VISA або MasterCard. Використовуватися можуть будь-які картки, оформлені в одному з українських банків. Це необов'язково має бути дебетова картка, підійде і кредитна. Головна умова - картка має бути оформлена на позичальника, і перебувати вона повинна так само у нього. Щоб підтвердити, що оформлювач заявки є власником картки, він має вказати її реквізити, а також вказати суму до однієї гривні, яку буде тимчасово списано з рахунку, щоб прив'язати картку.

Якщо ж ваша заявка буде схвалена, то ви одразу ж отримаєте гроші на рахунок, а на пошту або телефон надійде електронний кредитний договір, за яким ви й платитиме.

Історія та створення SelfieCredit

SelfieCredit (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕЛФІ КРЕДИТ") - компанія зі 100% іноземним капіталом. Це дає змогу вести відповідальний бізнес в Україні, який передбачає гарантії та безпеку для Суспільства та Споживача. Підхід до бізнесу заснований на європейській практиці, а методика надання фінансових послуг базується на використанні інноваційних технологій. Стратегія управління зводиться до забезпечення якісного та надійного продукту для споживача.

Товариство працює виключно в правовому полі України та надає свої послуги на підставі ліцензій. Ознайомитися з більш детальною інформацією про Товариство, ліцензії та дозволи можна на нашому сайті. SelfieCredit - сервіс швидкого онлайн-кредитування нового покоління. Унікальні можливості та знання в галузі технологій дають змогу обробляти заявки 24/7 і автоматично отримувати анкетні дані споживача за допомогою селфі. У середньому споживачі отримують гроші на картку протягом 5-10 хвилин за наявності мінімального пакета документів з боку клієнта.

Продукти та послуги Selfie Credit

 • Оперативне оформлення кредиту. Оскільки співробітники працюють цілодобово, то ви відразу ж зможете отримати відповідь на свою заявку. Рішення буде прийматися виходячи з якості вашої кредитної історії та даних, які вдалося автоматично зібрати.
 • Максимальне автозаповнення анкети за селфі. Вперше ви зустрічаєте такий сервіс, де вам не потрібно навіть заповнювати анкету, все буде зроблено автоматично. А що потрібно зробити? Достатньо дістати телефон, зробити правильне селфі, де видно ваше обличчя, і дочекатися збору інформації - це не займе більше 5 хвилин. А вже через 10 хвилин ви отримаєте відповідь на свою заявку - все легко і просто.
 • NewShort кредит під 0,01% на день для кожного нового клієнта. Кожен новий клієнт отримує можливість оформити кредит всього під 0,01%. Але враховуйте, що такий привілей діє тільки для кредиту до 15 тисяч гривень.
 • Кредитування 24/7 і підтримку з будь-яких питань у рамках сервісу. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо роботи сервісу, то ви в будь-який момент зможете звернутися до служби технічної підтримки. Співробітники працюють цілодобово, тому відповідь на вашу заявку буде оформлено автоматично і швидко.

При цьому компанія використовує передові технології, які значно полегшують роботу співробітників і оформлення кредиту.

Цільова аудиторія і клієнтська база

Загалом, цільова аудиторія в організації велика. Кредити видають усім громадянам України, від 18 до 65 років, при цьому не звертають увагу на соціальний статус. Головне на, що звертається увага, так це на кредитну історію, вона має бути позитивною, бажано, щоб усі раніше взяті кредити були виплачені.

Технологічний підхід Selfie Credit

Загалом, Selfie Credit використовує різноманітні технології, щоб видавати кредити було набагато легше. Найпопулярніша - селфі, за яким про людину можна дізнатися все. Усе, що потрібно зробити, так це розташувати обличчя рівно, з нормальним освітленням. Все інше вже лежатиме на системі, вона знайде всі необхідні дані про вас, подивиться вашу кредитну історію, а пізніше видасть результат вашої заявки. Оформлення досить просте і не потребує багато часу. Також оформлення заявок також відбувається в автоматичному режимі (як і аналіз інформації про вас), вам потрібно вказати дані, підтвердити особу і лише чекати. У разі успішного оформлення позики ви одразу ж отримаєте гроші та електронний кредитний договір.

Регулювання та ліцензування

Регулювання фінансової діяльності контролюється Національним банком України. Взаємовідносини між товариством та споживачами регулюються законодавством України та документами, з якими можна ознайомитися на нашому сайті в розділі "Правила та договірні документи". Товариство працює виключно в правовому полі України та надає свої послуги на підставі ліцензій. Ознайомитися з більш детальною інформацією про товариство, ліцензії та дозволи можна на сайті організації. А в разі виникнення складнощів звертайтеся за такими контактами:

 • Адреса: 04070, Україна, Місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А
 • Телефон гарячої лінії: (044) 333 43 56 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)
 • Електронна пошта: [email protected]

Аналіз ринку та конкурентне середовище

Ринок мікрокредитування в Україні зазнав значних змін останніми роками, особливо у зв'язку з війною, що призвела до економічних змін, які відбулися в країні. Незважаючи на труднощі, галузь продовжує відновлюватися і розвиватися, відіграючи важливу роль у наданні фінансових послуг населенню України.

З боку влади вносяться необхідні зміни. 26 червня голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев анонсував законопроєкт про суттєві зміни в регулюванні ринку мікропозик. Зокрема, йдеться про обмеження максимальної денної ставки до 1%. На початку травня з пропозицією обмежити ставки за мікропозиками та запровадити додаткові штрафи за порушення з боку мікрофінансових компаній, виступив голова НБУ Андрій Пишний.

Виклики та перспективи розвитку

З основних викликів - наявність великої кількості конкурентів на ринку мікрофінансових послуг. Дійсно, статистика показує, що кількість таких фінансових організацій зростала до 2022 року, після початку військових дій кількість зареєстрованих МФО значно знизилася. Тепер організації потрібно пропонувати найвигідніші умови, щоб люди обирали саме її. Але водночас нових конкурентів у компанії не з'являється, з початку військових дій кількість зареєстрованих фінансових компаній скоротилася на третину: з 935 на початок 2022 року до 629 на липень поточного року.

Загалом Selfie Credit пропонує найвигідніші умови, адже перша позика доступна під процентну ставку під 0,01%. Також не варто забувати і про головну перевагу - унікальні технології, які використовуються з боку мікрофінансової організації. Щоб привертати до себе якомога більше клієнтів, МФО може запропонувати більший вибір продуктів, продовжувати розвивати технології та застосовувати їх у роботі, для спрощення діяльності співробітників і взяття кредиту.

Висновок про SelfieCredit

МФО закріплені на ринку фінансових послуг в Україні. Багатьом людям часто потрібні гроші до зарплати або ж до отримання найближчого доходу, такі організації, як Selfie Credit, сильно виручають у такі моменти. У організації є всі шанси отримати більше клієнтів, так як вона пропонує найбільш вигідні умови кредитування та унікальні технології, які полегшують отримання кредиту.